Opinie

Jan

dobry wybór
Na stronie internetowej Aparthotelu.pl podane ceny są często takie same jak na oficjalnej stronie internetowej Pierre Vacances. Rezerwacjia jest prosta i szybka.

Beata

Polecam
Skorzystałam  z tej strony rezerwując pokój  w Berlinie .Obsługa była bez zarzutu a apartament czysty i  jak w opisie na stronie internetowej. Płatność łatwa i profesjonalna.

Piotr

Dobry serwis
Wszystkie moje rezerwacje hoteli w Hiszpanii zostały skrupulatnie zrealizowane. Rezydencje   odpowiadały opisowi, a  jedzenie było smaczne. Idealny  system rezerwacji dla wszystkich.

Cludia

Dobry serwis i sympatyczna obsługa 
Wszystkie moje rezerwacje hoteli w Portugalii i Hiszpanii zostały skrupulatnie przygotowane. Hotel odpowiadał opisowi a posiłki były smaczne . Dziękuję !!!

Paulina

bardzo dobry system                                         
Strona jest wygodna i łatwa w użyciu. Wszystkie oferty i   promocje  były  wymienione i nie było  niespodzianek w dniu przyjazdu. Nie wahaj się użyć na rezerwacje wakacji we Francji.

Max J.

Hotel w Marsylii 
To jest bardzo dobra strona aby zarezerwować hotel.
Polecam go wszystkim moim znajomym!

Barbara

Dobre miejsce
Ta strona zawiera wiele różnych ciekawych miejsc noclegowych we Francji lub za granicą z bezkonkurencyjnymi cenami, na wakacje lub do pracy, komentarze są poprawne i użyteczność strony internetowej jest bardzo płynna i przyjemna. Pojechałam z nimi na narty w Alpy i teraz polecam to miejsce bez problemów.

  • 1